Akdeniz Üniversitesi

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Ayşe Sak Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
 
AyşeAyşe Sak Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 2010 yılında Akdeniz Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur. Yüksekokulda Uluslarararası Ticaret ve Lojistik, Pazarlama, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Bankacılık ve Sigortacılık olmak üzere dört program bulunmaktadır. Eğer Pazarlama, Uluslararası Ticaret ve Lojistik, Finans ve Yönetim Bilişim Sistemleri konuları sizin ilginizi çekiyorsa Ayşe Sak Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu güçlü ve başarılı bir eğitim sunmaktadır. Ayşe Sak Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunu tercih etmek, Türkiye'deki en iyi okullarına eşdeğer bir yüksekokul seçmek anlamına gelmektedir.
Yüksekokulumuz şu anda Pazarlama ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümlerinde lisans eğitimi sunmaktadır. Eğitim programlarımız öğrencilerimize akademik yeterliliği ve uzmanlık düzeyi yüksek eğitim sunmaktadır. Yüksekokulumuz özel sektörle işbirliği ile öğrencilerimize teorik bilgileri pratikte uygulama firsatı sunmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz ulusal ve uluslararası ölçekte avantajlı bir şekilde mezun olacaktır. Yüksekokulumuz sunacağı kurslarla da mükemmel eğitim için önemli fırsatlar sunmaktadır. In English
Haberler Duyurular
 • Antalya Ticaret ve Sanayii Odası (ATSO) ile Akdeniz Üniversitesi arasında İşyerinde Eğitim dersiyle ilgili iş birliği protokolü imzalandı. 22.01.2016
 • Dr. Ayşen Coşkun Pazarlama Bölümü'ne Yardımcı Doçent olarak atanmıştır.
 • Bütünleşik Pazarlama İletişimi dersi kapsamında "MS Hastalığının Topluma Anlatılması ve Farkındalığın Yaratılması" konulu konferans Pazarlama öğrencilerimizin katkılarıyla yapıldı. Etkinlik ulusal basında yer buldu.
 • ÖSYM sınav sonuçlarına göre Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü kendi alanında Türkiye sıralamasında Birinci Öğretim ve İkinci Öğretim 1. sıradadır.
 • Staj ve İş Yerinde Eğitim dersi için İş-Kur öğrencilerimizi maddi olarak destekleyecektir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Ayşe Sak Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yükseköğretim Kurulu (YÖK) kararıyla Uygulamalı Bilimler Fakültesi olarak değiştirilmiştir.
 • Öğretim üyelerimizden Doç.Dr. Ramazan Erturgut'un hazırlamış olduğu "Stratejik Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Faaliyetlerinde Seçimli Bir Benchmarking: ABD'deki Organizasyonların Tersine Lojistik ve Satınalma Uygulamalarının Kıyaslanması" isimli projesi TÜBİTAK tarafından desteklenmiş olup, kendisi anılan proje kapsamında görevli olarak ABD'nin Güney Florida Üniversitesi'nde 1 yıl süre ile araştırmalarda bulunacaktır.
 
 • İşyerinde Eğitim dersine ait Şube Kodları için tıklayınız.
 • Mevlana Değişim Programı 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı için öğrenci başvuruları 8-29 Şubat 2016 tarihleri arasında Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından alınacaktır.
 • İşyerinde Eğitim için iş yerlerinin istediği evraklar "Okuldan sigorta girişi, zorunlu işyerinde eğitim belgesi, savcılıktan temiz belgesi, 2 adet vesikalık fotograf ve işyerinde eğitim ile ilgili diğer belgeler"
 • 2015-2016 Bahar Yarıyılı Pazarlama Bölümü ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü I. Öğretim ve II. Öğretim ders programı
 • Türk Dili II dersi için I.Öğretim Pazarlama Böl. Şube Kodu 204, I.Öğretim Ulus.Ticaret ve Lojistik Böl. 205; II.Öğretim Pazarlama Böl. Şube Kodu 206, II.Öğretim Ulus.Ticaret ve Lojistik Böl. 207.
 • Atatürk İlke ve İnk II dersi için I.Öğretim Pazarlama Böl. Şube Kodu 198, I.Öğretim Ulus.Ticaret ve Lojistik Böl. 199; II.Öğretim Pazarlama Böl. ve Ulus.Ticaret ve Lojistik Böl. Şube Kodu 200.
 • İngilizce II dersi için I.Öğretim Pazarlama Böl. Şube Kodu 1, I.Öğretim Ulus.Ticaret ve Lojistik Böl. 3; II.Öğretim Pazarlama Böl. Şube Kodu 2, II.Öğretim Ulus.Ticaret ve Lojistik Böl. 4.
 • Bilgi Teknolojileri Kullanımı dersi için I.Öğretim Pazarlama Böl. Şube Kodu 104, II.Öğretim Pazarlama Böl. Şube Kodu 105; I.Öğretim Ulus.Ticaret ve Lojistik Böl. Şube Kodu 102, II. Öğretim Ulus. Ticaret ve Lojistik Böl. Şube Kodu 103
 • Erasmus başvuruları 1-26 Şubat tarihleri arasında online olarak gerçekleşecektir. Bilgi için tıklayınız.
 • 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Takviminde yer alan ve 12 Mart 2016 Cumartesi günü yapılacak olan Erasmus Yabancı Dil Sınavı tarihinin, 13 Mart 2016 Pazar günü ÖSYM sınavı olması nedeniyle, 19 Mart 2016 olarak değiştirilmiştir.
 • Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü ve Pazarlama Bölümü Yandal ve Çift Anadal Öğrencilerinin Alması Gereken Dersler
 • Yüksekokulumuza 1 km uzaklıkta bulunan Döşemealtı-Yeşilbayır İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'ne ait Uygulama Oteli okulumuz öğrencileri için eğitim öğretim dönemlerinde konaklama imkanı sunmaktadır. Konaklama ve fiyat bilgileri
 • ADOPEN firması her bölüm için 4 yıllın sonunda bölüm birincisine 5.000 TL, bölüm ikincisine 3.000 TL ve bölüm üçüncüsüne de 2.000 TL ödül verecektir.
 • Staj hakkında tüm bilgiler için tıklayınız.
 • 2015-2016 eğitim-öğretim yılı Akademik Takvim için tıklayınız
 • TÜBİTAK’ın üniversiteleri girişimcilik ve yenilikçilik performanslarına göre sıraladığı “Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi” 2015 listesi yayınlandı. 2014 yılı, 2013 yılı ve 2012 yılı için tıklayınız.              
   About Us
ösymavesebysUlakbimakuzenTüba      
ExpokütüphanetübitakyökYökDil 

Yöksis

   


Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından yürütülen Mevlana Değişim Programı 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı için öğrenci başvuruları 8-29 Şubat 2016 tarihleri arasında Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından alınacaktır.

Sayfa Özeti: Ayşe Sak Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Sayfa Açıklaması: Ayşe SAK Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu, Uygulamalı Bilimler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Pazarlama Yönetimi, Uluslararası Finans, Bankacılık ve Sigortacılık

Anahtar Kelimeler: